Redakcja

Uwielbiam nieplanowane podróże samochodem gdziekolwiek, kiedykolwiek, na jakkolwiek długą podróż. Lubię duże samochody, które są praktyczne i mogą przewieźć wszystko, co przyjdzie mi do głowy na weekend. Posiadam prawo jazdy od 18 roku życia i cieszę się beztroską i swobodną jazdą tam, gdzie chcę. Na CarEspresso piszę głównie artykuły informacyjne i praktyczne porady dotyczące jazdy.
Jest entuzjastą wszystkiego, co pachnie benzyną. Jest również współzałożycielem magazynu CarEspresso. Najbardziej pasjonują go samochody, "którymi można się bardziej pobawić i poczuć feedback przy każdym manewrze". Najczęściej Marek przygotowuje dla Was różne tutoriale, procedury i artykuły informacyjne.
Moim marzeniem było pisanie artykułów o samochodach, testowanie ich i majsterkowanie przy nich. Lubię samochody z duszą i historią i nie obchodzi mnie czy mają 10 czy 500 koni mechanicznych. Piszę dla Was instrukcje napraw, doświadczenia, recenzje samochodów, a także o różnych sprawach związanych z motoryzacją.
Samochody zdecydowanie nie są dla mnie tylko środkiem transportu. Wierzę, że mają duszę. Zwłaszcza te stare. Dźwięk silnika działa na mnie kojąco od dziecka. Dlatego z przyjemnością oczyszczam głowę, jadąc autostradą. Ale jestem również szczęśliwy, mogąc zabrać kampera w dowolne miejsce w Europie.
Lubię długie podróże i przygody, których nie można doświadczyć nigdzie indziej, jak tylko za kierownicą. Interesuję się również nowymi technologiami i innowacjami w branży motoryzacyjnej.
Wolność, niezależność, duża prędkość. To są powody, dla których kocham samochody. Uwielbiam się o nich uczyć, testować je i pisać o nich.