Seks w samochodzie: 7 wskazówek na niezapomniane przeżycia

0
376
seks w samochodzie

Chociaż seks w samochodzie jest raczej spontaniczną sprawą, można się do niego przygotować. Planujesz randkę i spodziewasz się, że tak właśnie będzie? Oto jak zapewnić sobie najlepsze wrażenia i uniknąć niezręcznych sytuacji. Czy to z powodu przechodniów, czy braku miejsca. Dodaliśmy również wskazówki dotyczące prostych pozycji, które możesz wykonać, nawet jeśli nie jesteś akrobatą.

Z dala od burdelu

Niewiele jest osób, które chcą wsiąść do niego w śmietniku. Staraj się na bieżąco utrzymywać swój samochód w akceptowalnym stanie. Wynoś śmieci, odkurzaj, używaj środków zapachowych. Po pierwsze, wygląda to lepiej, po drugie, będziesz mieć więcej miejsca na nogi.

Moda na lepszy seks

Jeśli chcesz cieszyć się seksem w samochodzie, wyposaż się w kilka gadżetów, które zapobiegną niezręcznym momentom i ułatwią sprzątanie. Idealnie byłoby nawet nie musieć po „nim” sprzątać. Co warto ze sobą zabrać?

  • Koc. Ochroni przed plamami na tapicerce. Zapobiega otarciom i odparzeniom materiału. Dodatkowo można go wykorzystać na pikniku. Ręcznik pod stopami sprawdzi się jako awaryjne okrycie.
  • Poduszki. Może dwie. Nie zawsze możemy przyjąć w pełni wygodną pozycję. A nie ma nic gorszego niż zażenowane kręcenie głową i frustracja. Używaj poduszek jako skutecznego wsparcia (pod plecy, kolana, łokcie, tyłek itp.).
  • Wilgotne chusteczki. Każdy z nas odważy się na coś nieco innego podczas uprawiania seksu w samochodzie. Ale skoro już przy tym jesteśmy, po co się powstrzymywać? Brak higieny nie powinien Cię powstrzymywać.
  • Osłonysamochodowe. Zasłony, ekrany, folie, zdejmowane rolety. Wszystko to zapewni ci więcej prywatności na wypadek, gdyby w pobliżu kręcił się ktoś wścibski. Jeśli jednak lubisz być „przyłapany”, pomiń ten element.

Jak na to wszystko zapatruje się polskie prawo?

Termin „seks w samochodzie” nie istnieje w polskim kodeksie karnym. Seks jest jednak uważany za nieprzyzwoite zachowanie w miejscu publicznym i dlatego jest karany wysokimi grzywnami. Za seks można zostać ukaranym grzywną w wysokości od 20 do 500 zł za każdą osobę, która złamie prawo.

Uważaj na inną możliwą sytuację, a mianowicie, jeśli Twój samochód znajduje się na terenie prywatnym, na przykład na parkingu lub na innej prywatnej posesji. Wtedy seks w samochodzie jest klasyfikowany jako nieprzyzwoity wybryk. Taka sytuacja podlega karze grzywny w wysokości do 1 500 .

Wybierz odpowiednie miejsce

Dlatego lepiej ostrożnie wybierać miejsce, w którym parkujesz w celu zabawy. Jeśli nie chcesz w żaden sposób złamać prawa, powinieneś upewnić się, że pojazd znajduje się poza zasięgiem wzroku przypadkowych przechodniów lub ciekawskich, którzy mogliby zadzwonić na policję lub straż miejską.

Co się stanie, jeśli policja przyłapie Cię na uprawianiu seksu w samochodzie? Zależy to od tego, kto cię złapie i w jakim kraju się znajdujesz, ponieważ każdy stan może mieć własne przepisy dotyczące seksu w samochodzie. Kolejną ważną rzeczą jest miejsce przyłapania na gorącym uczynku. Jeśli funkcjonariusz przyłapie Cię nad ustronnym jeziorem, gdzie prawdopodobieństwo obrażenia kogokolwiek jest praktycznie minimalne, zwykle skończy się na ostrzeżeniu i odesłaniu. Ponadto pamiętaj, że ostatecznie twoje nastawienie do funkcjonariusza również będzie miało duże znaczenie.

Tak więc odbycie stosunku seksualnego w samochodzie znajdującym się na terenie prywatnym, na podjeździe lub w garażu jest całkowicie legalne.

Pomyśl o bezpieczeństwie

  • Nigdy nie mdlej podczas jazdy. Nie uprawiaj nawet seksu oralnego. Zabawa w samochodzie może łatwo przerodzić się w śmiertelny wypadek samochodowy.
  • Zanim ruszysz, zaciągnij hamulec ręczny, wyłącz silnik i wrzuć bieg pierwszy lub wsteczny.
  • Dla bezpieczeństwa parkuj na równym podłożu. Nie zaleca się parkowania samochodu na pochyłościach.

Dostrój się do atmosfery

Jeśli nie chcesz spowodować wypadku, unikaj czarnej jak smoła ciemności. Zamiast tego rzuć na nią trochę światła za pomocą latarni z telefonu komórkowego lub podpartej latarki. Światło będzie wystarczająco intymne i nie ma ryzyka wbicia się w ziemię lub nabicia sobie siniaków.

Aby zapewnić sobie jak najwięcej miejsca i czuć się komfortowo, przesuń przednie fotele jak najbliżej deski rozdzielczej. Lub przesiądź się na tylne siedzenia i przesuń przednie fotele do przodu. Przekonasz się, że możesz uprawiać seks w samochodzie bez żadnych problemów, nawet w dość małym samochodzie.

Atmosferę poprawia muzyka w tle, czy to z radia, czy z telefonu. Zapomnij o świecach i innych bzdurach.

Tune in to the atmosphere

A co z ubraniami?

Jeśli zbliża się randka i zastanawiasz się nad ewentualnością seksu w samochodzie, prawdopodobnie tak się stanie. Możesz się na to przygotować, ubierając się w wygodne, luźne ubrania, które łatwo zdjąć. A jeśli zdarzy ci się spieszyć po imprezie, łatwiej będzie ci się ubrać. Zalecamy ubrania, które nie zlewają się całkowicie z wnętrzem samochodu. Nie ma nic bardziej irytującego niż szukanie zagubionej koszulki lub spodenek.

Najlepsze pozycje do seksu w samochodzie

Jeśli masz kampera, prawdopodobnie wiesz, że może on służyć do czegoś więcej niż tylko spania w samochodzie. Jak uprawiać seks w małym samochodzie? W klasycznych samochodach jesteśmy bardziej ograniczeni, zwłaszcza jeśli chcemy oddać się intymności w środku. Otwarty bagażnik jest akceptowalną alternatywą, o ile w pobliżu nie ma nikogo innego. Uważaj na maskę, może ulec zniszczeniu.

Jak uprawiać seks w samochodzie wewnątrz?

Na tylnym siedzeniu

Wysuń przednie siedzenie i nagle z tyłu zrobi się miejsce dla dwojga. Prawdopodobnie najłatwiejszą pozycją jest ta, w której mężczyzna leży na plecach, a kobieta siedzi na nim. Nie jest to trudne, ale jest też pięknie intymne. Uważaj na brezentowy dach, aby kobieta nie przebiła go głową.

69 w podróży

Nawet w tej pozycji najlepiej jest, gdy mężczyzna zajmuje tylne siedzenie. Kobieta siada na jego twarzy i przenosi swoją na jego krocze. Należy uważać, aby jej stopy przez cały czas znajdowały się na siedzeniach, w przeciwnym razie istnieje ryzyko wypadku.

Z tyłu, z przodu.

A może by tak wypróbować przednie siedzenie? Ono również oferuje kilka przyjemnych i łatwych pozycji. Złóż siedzenie i pozwól kobiecie uklęknąć na nim. Zajmij pozycję za nią, a resztę już znasz 😉

Z tylnego siedzenia

Z pozycją od tyłu można sobie łatwo poradzić na tylnym siedzeniu. Uważaj tylko na głowę, lepiej się trochę bardziej pochylić. Jedną nogę można zostawić na podłodze, więc obtarte kolana nie będą tak doskwierać.

Dwie łyżki w samochodzie

Jeśli ty i twój partner jesteście drobni i macie dużo miejsca na tylnym siedzeniu, wypróbujcie pozycję na łyżeczki. Jest ona cichsza, bardziej intymna i można w nią włożyć ręce praktycznie wszędzie. Oboje połóżcie się na boku, plecami do siebie. Upewnij się, że Twoja partnerka nie spadnie z siedzenia podczas stosunku.

Często zadawane pytania

Czy seks jest legalny w Polsce?

Termin „seks w samochodzie” nie istnieje w polskim kodeksie karnym. Seks jest jednak uważany za nieprzyzwoite zachowanie w miejscu publicznym i dlatego jest karany wysokimi grzywnami. Za seks można zostać ukaranym grzywną w wysokości od 20 do 500 zł za każdą osobę, która złamie prawo.

Co się stanie, jeśli policja przyłapie cię na seksie w samochodzie?

Seks w Polsce jest uważany za nieprzyzwoite zachowanie w miejscu publicznym, dlatego należy spodziewać się grzywien. Za seks można zostać ukaranym grzywną w wysokości od 20 do 500 PLN za każdą osobę, która złamie prawo. Jeśli Twój samochód znajduje się na podwórku, parkingu itp. taka sytuacja podlega karze do 1 500 PLN.

Gdzie seks w samochodzie jest legalny?

Tak więc uprawianie seksu w samochodzie znajdującym się na terenie prywatnym, na podjeździe lub w garażu jest całkowici

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj